Türkiye Cumhuriyeti

Kazan Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Başkonsolosluğumuzda Düzenleyeceğimiz “türklerin Objektifinden Kazan Ve Tataristan” Adlı Fotoğraf Sergisine Kendi Fotoğraflarınızla Katılmanızı Bekliyoruz. , 20.03.2012


Kıymetli Vatandaşlarımız,

 

Başkonsolosluğumuzda son dönemde gerçekleştirmekte olduğumuz kültür ve sanat etkinliklerinin devamı olarak, sizlerin de katkısı ve desteğiyle “Türklerin Objektifinden Kazan ve Tataristan” adlı fotoğraf sergisi açmayı arzu ediyoruz.

 

Sözkonusu sergide, Kazan’ın ve Tataristan’ın muhtelif güzelliklerini ve farklı yönlerini yansıtan 60’tan fazla fotoğrafı sergilemeyi planlıyoruz. Sergiye yalnızca Tataristan’da yaşayan Türklerin çektikleri fotoğraflar kabul edilecek ve böylece sizlerin Kazan ve Tataristan hakkındaki gözlemleriniz ön plana çıkarılacaktır.

 

Sizler tarafından gönderilecek olan fotoğraflar, profesyonel fotoğrafçılardan oluşacak bir kurul tarafından seçilecektir. Bu nedenle gönderilen fotoğraflar arasından yalnızca bir kısmı sergide sanatseverlerin beğenisine sunulacaktır. Hem sergilenen fotoğraflarınız, hem de sergi salonumuzdaki yer darlığı nedeniyle sergilenmesi mümkün olamayan diğer fotoğraflarınız Başkonsolosluğumuzun facebook sayfasında oluşturulacak albümlerde ayrıca kamuoyunun beğenisine sunulacaktır.

 

Bu çerçevede, sizleri son 20 yıla ilişkin fotoğraflarınız da dahil olmak üzere geçmişi ve günümüzü yansıtan dijital fotoğraflarınızla sözkonusu sergiye katılmaya davet ediyoruz.

 

Mümkün olduğunca yüksek kalite ve çözünürlükte olan dijital fotoğraflarınızı, adınızı, soyadınızı ve fotoğrafın adını belirtmek suretiyle aakinti@gmail.com e-posta adresine 8 Nisan 2012 tarihine kadar göndermenizi bekliyoruz.

 

En iyi dileklerimizle.

TC Kazan Başkonsolosluğu