Türkiye Cumhuriyeti

Kazan Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Rf Tataristan Cumhuriyeti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş’ı Hayırseverlik Ödülü Ile Ödüllendirdi , 29.02.2012


Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Hayırseverlik İşleri Konseyi tarafından 2006 yılından bu yana çeşitli dallarda verilen Hayırseverlik Ödülleri sahiplerini buldu.

 

27 Şubat 2012 Pazartesi günü Kazan’daki Musa Celil Opera ve Bale Tiyatrosu’nda düzenlenen ödül töreninde, geçmiş yıllarda yaptıkları hayırseverlik faaliyetleri çerçevesinde 2011 yılının hayırseverleri olarak belirlenen 88 kişi, şirket ve kuruluşa hayırseverlik payesi ve plaketi takdim edildi.

 

Bu kapsamda, Kazan ile İstanbul arasındaki dostluk, işbirliği ve kardeşlik bağının geliştirilmesi amacıyla gösterilen çabalar nedeniyle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi “ticari olmayan kuruluşlar” dalında 2011 yılı hayırseverlik ödülüne layık görüldü.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş adına hazırlanan hayırseverlik plaketi, törende hazır bulunan Başkonsolos Ahmet Akıntı’ya tevdi edildi.


İlgili Dosyalar :